Obchod s etiketami naj...

Ručné odvíjače -baliace a výstražné lepiace pásky

Ručný odvíjač lepiacej pásky / páskovač/

Ručný odvíjač lepiacej pásky  / páskovač/

   Ručný odvíjač výrazne urýchľuje a zjednodušuje prácu pri balení rôznych tovarov a krabic. Sú nepostrádateľnou pomôckou napríklad na poštách, v skladoch, baliarňach či pri výdaji tovaru. Vďaka odvíjaču už nikdy nebudete musieť hľadať koniec lepiacej pásky. Brzdička udržuje pri lepení pásku stále napnutú, naklopením kolmo na krabicu pásku odtrhnete. Do odvijačov sa používajú pásky o štandardnej šírke 48 mm x 66 m.

Vaša cena s DPH:
13,85 €

Ručný odvíjač lepiacej pásky Tesa Comfort / páskovač/

Ručný odvíjač lepiacej pásky Tesa Comfort  / páskovač/

Ručný odvíjač s jemne pogumovanou rukovätou pre bezpečnejšie držanie výrazne urýchľuje a zjednodušuje prácu pri balení rôznych tovarov a krabic. Sú nepostrádateľnou pomôckou, v skladoch, baliarňach či pri výdaji tovaru. Vďaka odvíjaču už nikdy nebudete musieť hľadať koniec lepiacej pásky. Brzdička udržuje pri lepení pásku stále napnutú, naklopením kolmo na krabicu pásku odtrhnete. Do odvijačov sa používajú pásky 48mm x 66 m.

Vaša cena s DPH:
46,20 €

Ručný odvíjač pásky TESA Economy

Ručný odvíjač pásky TESA Economy

Ručný odvíjač pre bezpečnejšie držanie výrazne urýchľuje a zjednodušuje prácu pri balení rôznych tovarov a krabic. Sú nepostrádateľnou pomôckou, v skladoch, baliarňach či pri výdaji tovaru. Vďaka odvíjaču už nikdy nebudete musieť hľadať koniec lepiacej pásky. Brzdička udržuje pri lepení pásku stále napnutú, naklopením kolmo na krabicu pásku odtrhnete. Do odvijačov sa používajú pásky 48mm x 66 m.     Ručný odvíjač s jemne pogumovanou rukovätou pre bezpečnejšie držanie výrazne...

Vaša cena s DPH:
24,80 €

Lepiaca páska baliaca 48mm x 66m hnedá Economy

Lepiaca páska baliaca 48mm x 66m hnedá Economy

 Baliaca lepiaca páska, šírka 48mm, návin 66m. Farba: hnedá. Minimálny odber 3ks

Vaša cena s DPH:
1,68 €

Lepiaca páska baliaca 48mm x 66m priehľadná Economy

Lepiaca páska baliaca 48mm x 66m priehľadná Economy

  Baliaca lepiaca páska, šírka 48mm, návin 66m. Farba: priehladná / transparentná/. Minimálny odber 3ks

Vaša cena s DPH:
1,68 €