Obchod s etiketami naj...

Pokladničné pásky termo-kotúčiky do pokladne

Pokladničné pásky TERMO 57/35/17mm papierové

Pokladničné pásky TERMO 57/35/17mm papierové

Termo pásky sa vyrábajú z vysoko kvalitného termo papiera 55g/m2, ktorý garantuje čitateľnosť záznamu 5 rokov, pri dodržaní správnych skladovacich podmienok   Minimálny odber 40 ks Balenie obsahuje 144 ks pások   Skladovacie podmienky Na to, aby papierové pásky plnili svoju funkciu, je potrebné skladovať ich v suchu. Obzvlášť termopásky sú citlivé na vlhkosť a určité rozmedzie teplôt. Z toho dôvodu je nutné skladovať ich vo vnútorných, suchých priestoroch pri nízkej relatívnej vlhkosti. Dlhodobé skladovanie v prostredí s teplotami pod 18 °C a nad 40 °C alebo nad 60 % relatívnej vlhkosti môže spôsobiť zníženie ostrosti a stálosti tlače. Zároveň je potrebné zabezpečiť, aby termopásky neboli vystavené priamemu slnečnému žiareniu a tiež žiareniu fluorescenčných, resp. iných UV...

Vaša cena s DPH: 0,00 € 0,64 €

Pokladničné pásky TERMO 57/50/17mm papierové

Pokladničné pásky TERMO 57/50/17mm papierové

Termo pásky sa vyrábajú z vysoko kvalitného termo papiera 55g/m2, ktorý garantuje čitateľnosť záznamu 5 rokov, pri dodržaní správnych skladovacich podmienok Minimálny odber 20 ks Balenie obsahuje 80 ks pások   Skladovacie podmienky Na to, aby papierové pásky plnili svoju funkciu, je potrebné skladovať ich v suchu. Obzvlášť termopásky sú citlivé na vlhkosť a určité rozmedzie teplôt. Z toho dôvodu je nutné skladovať ich vo vnútorných, suchých priestoroch pri nízkej relatívnej vlhkosti. Dlhodobé skladovanie v prostredí s teplotami pod 18 °C a nad 40 °C alebo nad 60 % relatívnej vlhkosti môže spôsobiť zníženie ostrosti a stálosti tlače. Zároveň je potrebné zabezpečiť, aby termopásky neboli vystavené priamemu slnečnému žiareniu a tiež žiareniu fluorescenčných, resp. iných UV zdrojov.

Vaša cena s DPH: 0,00 € 0,92 €

Pokladničné pásky TERMO 80/80/12 mm papierové

Pokladničné pásky TERMO 80/80/12 mm papierové

Termo pásky sa vyrábajú z vysoko kvalitného termo papiera 55g/m2, ktorý garantuje čitateľnosť záznamu 5 rokov, pri dodržaní správnych skladovacich podmienok Minimálny odber 15 ks Balenie obsahuje 30 ks pások   Skladovacie podmienky Na to, aby papierové pásky plnili svoju funkciu, je potrebné skladovať ich v suchu. Obzvlášť termopásky sú citlivé na vlhkosť a určité rozmedzie teplôt. Z toho dôvodu je nutné skladovať ich vo vnútorných, suchých priestoroch pri nízkej relatívnej vlhkosti. Dlhodobé skladovanie v prostredí s teplotami pod 18 °C a nad 40 °C alebo nad 60 % relatívnej vlhkosti môže spôsobiť zníženie ostrosti a stálosti tlače. Zároveň je potrebné zabezpečiť, aby termopásky neboli vystavené priamemu slnečnému žiareniu a tiež žiareniu fluorescenčných, resp. iných UV zdrojov.

Vaša cena s DPH: 1,98 €